مشاوره رایگان 29 40 33 88    59 32 33 88 - 021

تناسب اندام و لاغری

چاقی موضعی یا تجمع بافت چربی به صورت موضعی یکی از مشکلات رایج بویژه در خانمها می باشد. علاوه بر این کم نیستند افرادی که با وزن طبیعی از تجمع چربی های موضعی رنج می برند. این تجمع بافت چربی اصطلاحا سلولیت نامیده می شود. رژیم غذایی به همراه فعالیت بدنی مناسب برای همه افرادی که از این نوع چاقیهای موضعی رنج می برند توصیه می گردد.

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

سیستم  LPG   عمدتا با تقویت بافت همبند  ،  شبکه عروقی موضعی و عضلات  ، باعث رفع  سلولیت می شود .
دستگاه LPG از جدیدترین تکنیک های درمان سلولیت و کاهش سایز و لاغری موضعی می باشد و در نقاط مختلف پوست کاربرد دارد.
لیپوماساژ توسط این دستگاه غیر تهاجمی است و نیاز به بی هوشی ندارد.

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

لیزرلیپولیز در لغت به مفهوم تجزیه چربی با لیزر است. اما به صورت مرسوم به معنی تخریب بافت های چـربی یا کاهش بافت چربی   زیر پوست  که به شکل سرپائی و در طی یک جلسه باعث از بین رفتن چاقی های موضعی خواهد شد . تا به امروز بهترین روش کم کردن چربیهای زاید موضعی لیپوساکشن بوده که عوارض نا به هنجاری مانند ناهمواری و شلی پوست بدن  ،تورم و کبودی پوست را به پی داشته است

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

کرایولیپولیز در لغت به مفهوم ازبین بردن سلول چربی توسط ایجاد سرما ست و به همین جهت بدون بازگشت است ، که برای از بین بردن سلول چربی از بدن به کار می رود . این متد از سال ۲۰۰۹ بر روی انسان بصورت موفقیت آمیز آزمایش و به عنوان متد جایگزین بدون جراحی برای ازبین رفتن سلول چربی توصیه می‌شود. کرایولیپولیز مبتنی بر سرما خلأ و مکش است و موضعی که قرار است

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

لیپوماتیک جدیدترین تکنیک لاغری موضعی است که ایمن، موثر و ساده می‌باشد. در این روش به خاطر استفاده از لوله کانولا برای مکش سلول‌های چربی بدون گرما، بیمار در معرض خطرات خاص قرار نگرفته و از عوارضی مثل سوختگی یا نکروز پوست اجتناب می‌شود و در مجموع عوارض لیپوماتیک بسیار اندک است. این درمان می‌تواند واکنش مناسب پوست و نتایج مطلوب در ارتباط با خارج کردن سلول‌های چربی از نواحی حساس و نیز نواحی مشخصی که با استفاده از روش لیپوساکشن قدیمی دسترسی به آنها دشوار است، به همراه داشته باشد.

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

کرایولیپولیز روشی برای کاهش چربی‌های زائد شکم، لگن، باسن، ران‌ها، بازوها و غیره به صورت دائمی و بدون درد است که از طریق سرد کردن و سپس حذف سلول‌های چربی مرده به وسیله سیستم لنفاوی خود بدن عمل می‌کند. کرایولیپولیز در کنار روش‌های مرسوم لیپوپلاستی (لیپوساکشن)، به عنوان یک روش ساده و غیرتهاجمی برای حدف دائمی سلول‌های چربی از بدن شناخته می‌شود. در این روش از دستگاه‌هایی کاملاً ایمن و مجهز به صفحات سردکننده استفاده می‌شود که بدون نیاز به تماس مستقیم با پوست عمل می‌کند و بنابراین، نه تنها هیچ آسیبی به پوست نمی‌رساند بلکه بیشترین کارآیی را در منجمد کردن و از بین بردن سلول‌های چربی دارد. در واقع روش کرایولیپولیز بدون هیچ گونه جراحی و درد و بدون نیاز به دوره نقاهت بعد از درمان، تنها در سه جلسه 45 تا 60 دقیقه‌ای برای هر موضع در بدن انجام می‌شود. 

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

صاف و خوشتراش نگه داشتن ران‌ها کاری دشوار است. عمل زیبایی مناسب برای افرادی که روی ران‌هایشان چربی اضافی مقاوم در برابر ورزش و رژیم غذایی لاغری انباشته شده است، لیپوساکشن و لیپوماتیک است. اما برخی علاوه بر چربی اضافی با شل شدن و افتادن پوست ران نیز مواجه می‌شوند؛ در این شرایط راه‌حل مناسب لیفت ران است. متخصصین ما پوست اضافی بخش بالای پا را برمی‌دارند و برای از بین بردن چربی اضافی باقیمانده غالباً لیپوساکشن را نیز همزمان با لیفت انجام می‌دهند. به این ترتیب بر زیبایی و تناسب اندام بیمار با داشتن رانی زیباتر، سفت‌تر و خوش تراش‌تر بهبود می‌یابد.

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

چربی زائد، چیز نامطلوبی است و قطعاً می‌تواند برای شما ناراحت کننده باشد و موجب تضعیف اعتماد به نفس شما شود. گاهی اوقات حتی باعث ایجاد بیماری‌ها یا مشکلاتی برای سلامتی شما می‌شود. اغلب افرادی که از چربی‌های اضافی رنج می‌برند، رژیم غذایی و ورزش را برای رفع آن امتحان کرده‌اند، اما چربی‌های سمج همچنان باقی مانده‌اند. این روزها در کلینیک‌های زیبایی، درمان‌های غیر تهاجمی مختلفی به مراجعین عرضه می‌شود که طی آن سلول‌های چربی به وسیله تجهیزات جدید و پیشرفته‌ای شکسته می‌شوند تا بدن بتواند بقایای آن‌ها را به طور طبیعی دفع کند. شما از همان زمانی که دوره درمان لاغری با کویتیشن را آغاز می‌کنید، تغییرات چشمگیری را در وضعیت چربی‌های زائد بدن خود مشاهده خواهید کرد. اغلب بیماران نتایج این درمان را بعد از تنها یک جلسه مشاهده می‌کنند. 

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

چربی‌های اضافی انباشته شده در زیر پوست، تأثیر بدی روی زیبایی ظاهری فرد دارند. ذخایر چربی، اغلب در نواحی اطراف کمر و باسن انباشته می‌شوند. این چربی‌ها به تدریج جای خود را در تمام قسمت‌های بدن پیدا می‌کنند و اینجاست که چانه‌ی زیبای فرد دچار غبغب می‌شود، گردن چاق می‌شود و سینه‌ها دچار افتادگی می‌شوند. بادی جت می‌تواند به شما کمک کند از شرّ این چربی‌های اضافی خلاص شوید. بادی جت، تکنیکی کمکی برای حذف چربی‌هاست و برای لاغری موضعی بهترین روش است. این روش، فقط چربی نواحی که موردنظر خودتان است را حذف می‌کند.

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

چاقی نامتعارف شکمی می‌تواند تأثیری منفی در ظاهر شما ایجاد نماید، به‌ویژه اگر از تناسب‌اندام در دیگر نواحی بدن برخوردار باشید. لباس‌هایی که سایز شما هستند، در ناحیه كمر تنگ بوده و موجب ایجاد برجستگی‌هایی در ناحیه شكم و پهلوها می‌شوند که به‌سختی قابل پنهان کردن می‌باشند. به‌علاوه، چاقی شکم و پهلو می‌تواند سلامتی شما را به مخاطره انداخته و خطر ابتلا به دیابت و بیماری قلبی را نیز افزایش دهد. خبر خوب این است كه روش‌های مختلف و مؤثری برای لاغری و آب‌کردن چربی شكم و پهلوها وجود دارد. روش‌هایی چون لیپوساکشن، لیپوماتیک، كویتیشن و دیگر روش‌ها می‌تواند به بسیاری از زنان و مردان در آب‌کردن چربی‌های سرسخت شكمی كمك كنند.  

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

کاشت مو پیوند مو ترمیم مو