مشاوره رایگان 29 40 33 88    59 32 33 88 - 021

درمان ریزش مو

کاشت موکاشت مو

دلایل ریزش مو :
ریزش مو به دلایل مختلفی روی می دهد ، که باید علت ریزش بررسی شود و با توجه به علل ریزش مو ،درمان مناسب را اتخاذ کرد.
دلایل متفاوتی بر سیکل رشد اثر می گذارد و باعث ریزش موقت یا دائمی مو می شود.
 شایع ترین دلیل طاسی در مردان هورمون آندروژن و عامل ژنتیک و در زنان  استرس ، افسردگی، خونریزی، رژیم غذایی کم پروتئین، استفاده و یا قطع داروهای هورمونی، مصرف قرص های ضدبارداری در طولانی مدت،

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

کاشت موکاشت مو

مزوتراپی یک روش غیر جراحی در حوزه پزشکی زیبایی است فرآیند انجام این روش استفاده از دوزهای کم دارو با تزریق‌های مکرر، در ناحیه مورد نظر است. داروهای مورد استفاده در مزوتراپی عبارتند از  داروهای هومیوپاتی، عصاره های گیاهی، ویتامین ها، مواد معدنی و آمینو اسیدها. گوی های دارویی بسیار کوچک به طور مستقیم به درون مزودرم (لایه میانی پوست) داخل می شود.

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

کاشت موکاشت مو

استفاده از سلولهای بنیادی جهت بازگرداندن جوانی و توقف پروسه پیری ونیز درمان بسیاری از بیماری ها امری بسیار جدید در دنیای پزشکی میباشد. در این روش با استفاده از سلولهای بنیادی ، زایش سلولی افزایش پیدا کرده و بازسازی و جوانی دوباره حاصل میگردد. استفاده از این روش در سنین بالاتر موجب بازگرداندن شادابی و نشاط و در سنین پائین تر سبب توقف و تاخیر در پروسه Aging (پیــری) شما خواهد شد.

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

بسیاری افراد به دنبال داشتن سر پر از مو بوده و تمایلی به انجام عمل جراحی برای این کار ندارند. این افراد می‌توانند از تزریق پلاسمای غنی شده با پلاکت (PRP) به این منظور استفاده کنند. این روش نه تنها یکی از موثرترین تکنیک‌های موجود برای جوان‌سازی پوست است، بلکه علاوه بر این امکان استفاده از آن به عنوان یک روش درمان جایگزین برای عمل جراحی کاشت مو نیز وجود دارد. در حقیقت تزریق پلاسمای غنی شده با پلاکت باعث تحریک پیازهای موی خفته موجود در ناحیه سر شده و شروع مجدد رشد موهای ضخیم از آن‌ها برای هر دوی مردان و زنان را به همراه دارد. به این ترتیب تمام افرادی که علاقه‌مند به بهبود شرایط ناشی از ریزش موی خود هستند، می‌توانند از این روش برای رفع مشکل خود استفاده کنند. توجه داشته باشید تزریق پلاسمای غنی شده با پلاکت یک روش درمان غیر جراحی جالب توجه است که برای افرادی که نیاز به تحریک پیازهای مو برای رویش مجدد دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

ریزش مو می‌تواند علل مختلفی از جمله عوامل ژنتیکی از قبیل ریزش مو با الگوی مردانه یا زنانه سوء تغذیه، استرس، بارداری یا مصدومیت داشته باشد. راهکارها و روش‌های درمانی متعددی برای درمان کم‌پشتی و ریزش موها وجود دارد. اگر چه هر یک از راه های درمان ریزش مو به تنهایی نیز ممکن است در بهبود ریزش مو تأثیر داشته باشند، اما معمولاً بهترین نتایج هنگامی به دست می‌آید که از ترکیبی از این داروها و روش‌ها برای درمان ریزش مو در زنان و مردان استفاده شود. 

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

ریزش مو یک مشکل قدیمی است که امروزه در سرتاسر دنیا دیده می‌شود. اگر این مشکل ناشی از بیماری‌های سخت، عوارض جانبی داروها، پیری زودرس، مسائل هورمونی، سبک زندگی ناسالم یا عوامل وراثتی باشد، همیشه این شانس برای شما وجود دارد که ریزش موی سکه‌ای یا آلوپسی، نازک شدن مو، ریزش موی ناحیه‌ای و حتی طاسی کامل را درمان کنید. برای مبارزه موفقیت‌آمیز با این مشکل و تحریک رشد مو، مزوتراپی مو می‌تواند یک روش عالی برای شما باشد.

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

نازک شدن و ریزش مو بخشی از فرایند افزایش سن و پیری است همچنین ممکن است این اتفاق به دلایل دیگر نیز رخ دهد. افزایش سن باعث کم‌پشت شدن مو می‌شود. فرد ممکن است متوجه ریزش یا نازک شدن موها، بازتر شدن فرق سر یا بالا رفتن خط رویش مو در آینه شود یا در هنگام شانه کردن ببیند که موهای بیشتری روی شانه وی وجود دارد یا مدل موی دم‌اسبی او به زیبایی قبل نشود. ریزش 100 تار مو در روز طبیعی است زیرا معمولاً این موها دوباره رشد می‌کنند. نازک شدن و کم‌پشت شدن موها ممکن است به دلیل مشکلات عاطفی نیز اتفاق بیفتد. مواجهه با کم‌پشت شدن و ریزش مو برای هر شخصی مشکل است. به هر حال، اگر شما در مراحل ابتدایی این عارضه سعی در کنترل آن کنید می‌توانید این مشکل را به حداقل برسانید. برخی از روش‌هایی که در کنترل ریزش و کم‌پشت شدن مو و تقویت موی سر به شما کمک می‌کند عبارتند از مصرف دارو، پی آر پی و مزوتراپی.

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

ریزش مو از مشکلات شایعی در زیبایی است که به‌اندازه‌ای که برای خانم‌ها نگران‌کننده است برای آقایان نیز نگران‌کننده است. با این ‌وجود این مشکل بیشتر مردان را تحت تأثیر قرار می‌دهد. در اکثر موارد ریزش مو به علت عوامل ژنتیکی، تغییرات هورمونی و به وجود آمدن تغییراتی در بدن که ارتباطی به هیچ نوع بیماری ندارد به وجود می‌آید. با وجود اینکه می‌توانید روند ریزش مو را کند کنید اما پیشگیری از ریزش مو دشوار است. تغییر در رژیم غذایی و سبک زندگی می‌تواند اثرگذار باشد اما تأثیر آن بسیار محدود و اندک است. این اقدامات بیشتر برای ریزش مویی که به رژیم غذایی و نحوه سبک زندگی مربوط می‌باشد مفید و مؤثر است. گاهی ریزش مو نشانگر وجود یک بیماری زمینه‌ای در پوست سر، مو یا بیماری است که تمام بدن را تحت تأثیر می‌گذارد. درمان بیماری زمینه‌ای ممکن است ریزش مو را متوقف و یا حتی امکان رشد مجدد مو را فراهم کند.

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

از آنجایی که یک سر پر از مو بعضی اوقات به عنوان مظهر جوانی و قدرت دیده می‌شود، زمانی که یک مرد موهای خود را از دست می‌دهد، ممکن است احساس استرس، سرخوردگی و از دست دادن اعتماد به نفس در او به وجود آید. علاوه بر دلایل زیبایی و ظاهری، بسیاری اوقات تعداد زیادی از مردان احساس بی قدرتی می‌کنند زیرا نمی‌توانند ریزش موی خود را کنترل کنند و همچنین دچار افسردگی می‌شوند، زیرا احساس می‌کنند که ریزش مو با افزایش سن ارتباط دارد. روش‌های مختلف درمان ریزش مو به بسیاری از مردان کمک می‌کند تا با ایجاد موهایی پر پشت‌تر و ضخیم‌تر بر این احساسات غلبه کنند.

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

گرچه تجربه ریزش ناگهانی یا کم پشت شدن مو در میان زنان جوان امری غیر طبیعی نیست، با این وجود هنوز هم  این پدیده می‌تواند بسیار ناراحت کننده باشد. از آنجایی که ریزش ناگهانی مو می‌تواند به طور جدی بر عزت نفس زن تأثیر بگذارد، مهم است که این وضعیت به طور مناسب مورد توجه قرار گیرد. تقریبا تمام زنان جوان در طول زندگی خود درجه‌ای از ریزش مو را تجربه خواهند کرد و دو سوم آنها به شدت تحت تأثیر قرار خواهند گرفت. با این حال، بر خلاف ریزش مو در مردان، ریزش ناگهانی مو در دختران و زنان جوان اغلب سبب طاسی کامل نمی‌شود. در واقع، اکثر زنانی که از کم پشتی مو رنج می‌برند، هیچگاه ریزش موی کامل را تجربه نخواهند کرد.

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

کاشت مو پیوند مو ترمیم مو