مشاوره رایگان 29 40 33 88    59 32 33 88 - 021

پوست

پوست بخشی از دستگاه پوششی بدن است.
پوست یک عضو زنده است و با دارا بودن سطح متوسطی حدود ۲ متر مربع یکی از بزرگ‌ترین اعضا بدن است. پوست یک سد محافظتی بین محیط اطراف با عضلات، اعضای درونی و رگهای خونی و اعصاب بدن تشکیل می‌دهد. ظاهر پوست به طور گسترده‌ای تغییر می‌کند.

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

می‌دانیم که پوست درخشان در اثر مراقبت خوب از پوست ایجاد می‌شود و اولین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید نحوه‌ی یکنواخت کردن رنگ پوست است. برخی از روش‌های سفید کننده و محصولات روشن‌کننده پوست فقط رنگ پوست را یکنواخت کرده و به شما پوستی صاف‌تر و روشن‌تر داده و لکه‌های تیره‌ی ناشی از پرتوهای خورشید و آثار زخم را کاهش می‌دهند. درمان‌های روشن‌کننده‌ی پوست زمانی انجام می‌شود که برخی افراد رنگ پوست غیریکنواخت یا لکه‌های تیره روی پوستشان دارند. این کار با کاهش میزان ملانین فعال در پوست انجام می‌شود. ثابت شده است که چندین محصول مراقبت از پوست در سفید کردن پوست موثر بوده ‌اند و درمان‌های ترکیبی با لیزر نیز در یکنواخت کردن رنگ پوست موثر بوده است.

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

میکرودرم ابریژن یک متد لایه برداری سطحی پوست توسط کریستالهای شوینده است .
 این متد ایمن و درعین حال کارآمد، سلول های مرده پوست و منافذ مسدود را از بین برده و به کم شدن آکنه، خطوط ظریف پوست ،هایپرپیگمانتاسیون یا لکه های پوستی و آسیب های ناشی از  نور خورشید کمک شایانی می کند و همچنان یک متد مناسب پیش از درمان هر گونه لیزر یا پیلینگ (لایه برداری های) شیمیایی است.

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

این تکنولوژی نوین با استفاده از انرژی رادیو فرکانسی با درد قابل تحمل ،گرمای بسیار مناسبی در پوست ایجاد  می کند و بلافاصله شروع به صاف و سفت کردن پوست می کند، حتی فقط پس از یک بار درمان ، سفتی پوست قابل مشاهده است . از نظر پزشکی ثابت شده که در انواع پوست ها کلاژن ها را باسازی کرده و باعث سفتی و قوام پوست می شود و تمام بافت پوست را بهبود می بخشد .

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

علاوه بر تاثیر عوامل جوی مثل نور خورشید، تغذیه، سن و ارث در بروز چین و چروک صورت نقش مهمی دارند. با افزایش سن میزان کلاژن پوست به طور طبیعی کاهش پیدا می‌کند و همین امر باعث چروک و شکستگی پوست صورت می‌شود. در این وضعیت شاید شما به فکر استفاده از کرم‌ها و لوسیون‌های ضدچروک یا درمان‌های موضعی بیفتید، اما این کرم‌ها قادر به کم‌کردن عمق چروک‌ها نیستند و فقط می‌توانند از بروز چروک‌های جدید جلوگیری کنند.

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

لیزر فرکشنال جدیدترین تکنولوژی لیزر پوست می باشد. این دستگاه از یک طرف با ایجاد رشته های کلاژن جدید قوام پوست را زیاد کرده باعث جوان ترشدن ظاهر صورت می شود. از طرف دیگر با کاهش تراکم رنگدانه های پوست در درمان لک تاثیر قوی دارد. در لیزر فراکسل اشعه بسیار باریکی در حد میکرون به پوست تابیده می شود.
به این ترتیب این اشعه میزان جذب بیشتری در کلاژن فرسوده دارد و باعث تخریب آن و شکسته شدن این مولکول بزرگ به اجزای ریزتر می شود.

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

لک صورت از بیماری شایع پوستی است که از نظر سیستمی هیچ مشکلی برای فرد ایجاد نمی کند ولی از نظر حضور فرد در اجتماع مشکلاتی برای فرد مبتلا ایجاد می کند به‌طوری‌که حتی می تواند موجب انزوای فرد و کاهش اعتماد به نفس شخص مبتلا شود.

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

تزريق بوتاكس برای بر طرف کردن عوارض پیری انجام می شود .پيري با بروز چين و چروك صورت كه غالباً آزار دهنده هستند همراه است. اين چين ها به دلايل گوناگوني به وجود مي آيد كه عبارتند از: افزايش سن و آسيب اشعه آفتاب اثر جاذبه زمين اثر انقباض عضلات صورت چين هاي بين ابرو، چين هاي اطراف دهان و چين هاي پيشاني چين هايي هستند كه بسيار مورد توجه بيماران هستند. اين چين ها عمدتاً در اثر انقباض عضلات سطحي صورت به وجود مي آيند

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

بشر همواره با پديده پيري در ستيز بوده و در اين راهها و روشهای متنوعي ساخته است . ظاهر شدن چين و چروك روي صورت يا عميق تر شدن چين هاي طبيعي هميشه براي انسان به ويژه بانوان ناخوشايند بوده است و در هر زمان روشهايي براي از بين بردن يا كم كردن آنها اعمال شده است . آخرين دستاورد علم پزشكي در جهت هر چه زيباتر كردن انسان ژلهاي مصنوعي است كه نه تنها براي صورت كه براي برطرف كردن برخي عيوب در ساير نقاط بدن نيز كاربرد دارد .

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

تزریق چربی (یا انتقال چربی) به روشی است که در آن چربی از شکم و یا سایر نواحی بدن گرفته شده و به صورت (یا به سایر نواحی مورد نظر) تزریق می شود. هدف در این روش اضافه کردن حجم صورت، لب ها، باسن و یا دستها ست ،که باعث می شود نمای آن پرتر و جوانتر گردد. تزریق چربی می تواند فرورفتگی صورت و بعضی از انواع اسکار را پر کند .

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

کاشت مو پیوند مو ترمیم مو