مشاوره رایگان 29 40 33 88    59 32 33 88 - 021

خدمات کاشت مو

کاشت موکاشت مو

ریزش موی سر از ناخوشایند ترین  مواردی است که فرد در طول زندگی خود با آن روبه رو می شود و افرادی که ریزش مو در آن ها به شکل گسترده است ، از نظر ظاهر، مسن تر به نظر می رسند و این موضوع می تواند به افسردگی و عدم اعتماد به نفس در فرد بیانجامد.
امروزه پیشرفتهای گسترده ای در زمینه پیوند مو صورت گرفته وآن به این معناست که این عمل به ظاهر ساده همراه با بی حسی موضعی که به  صورت سرپایی انجام می شود در عمل بسیار ظریف و حساس بوده و رعایت نکات بسیاری در موفقیت آن لازم است تا بتوان به بهترین نتیجه ممکن و بالاترین میزان رشد موهای کاشته شده رسید.

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

کاشت موکاشت مو

یکی از بهترین روشهای کاشت موی طبیعی می باشد و تفاوتش با FUT فقط در نحوه برداشت فولیکول از نواحی دهنده می باشد و مابقی مراحل کاشت همانند روش FUT است.
در این روش با بی حسی موضعی و شرایط کاملا استریل فولیکول های مو به طور مجزا با ابزار خاصی که کمتر از یک میلی متر قطر دارد برداشت شده و در نواحی بدون مو کاشته می شود .

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

کاشت موکاشت مو

یکی از مطمئن ترین روشهای کاشت موی طبیعی می باشد و در این روش قبل از عمل نیازی به کوتاه کردن همه موهای سر نمی باشد و فقط مو های منطقه کاشت کوتاه خواهد شد .
 مراحل این روش به شرح زیر می باشد :

پس از بی حسی کامل موضعی تحت شرایط استریل ابتدا یک نوار بار یک از پوست پر موی پشت و طرفین سر( منطقه دهنده ) برداشته می شود که قطر این نوار بستگی به مقدار شلی پوست سر دارد در پایان منطقه برداشت شده طی تکنیک خاص و با ظرفیت بسیار بالایی بخیه می شود و بخیه ها معمولا طی 12 تا 14روز آینده کشیده خواهند شد . نکته قابل ذکر این است که محل جوشگاه ) اسکار ) ناشی از این عمل با توجه به تکنیک خاصی که بهنگام انجام بخیه بکار می رود در آینده فقط به شکل یک خط ظریف و باریک باقی می ماند که کاملا لابه لای موهای شخص ناپدید گردیده و قابل رویت نمی باشد.

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

کاشت موکاشت مو 

در این روش از موهای مناطقی مانند جلوی سینه یا ریش یا کمر با تکنیک FIT موها برداشته شده و به سر منتقل می شوند. چون تراکم موها در واحد سطح در این مناطق کمتر از سر بوده و شکل و خصوصیات مو نیز متفاوت از موی سر است،

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

کاشت موکاشت مو


روش تركيبى ادغام دو روش FUT و FIT است . يعنى با روش FUT حدود 2000-1500 گرافت از طريق برش پشت سر برداشته مى شود و در قسمت جلوى سر كاشته مى شود سپس در روز بعد با روش FIT از اطراف برش و از قسمت هاى كنار سر حدود 2000-1000 گرافت برداشته مى شود و در ادامه و بعد از پیوند مو FUT يعنى اكثرا در قسمت فرق سركاشته مى شود . به عبارتى با اين روش موهاى بيشترى از پشت سر برداشته می شود و در جلوى سر كاشته می شود .

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

http://www.dr-jamili.ir

کاشت مو ، یکی از درمان های قطعی ریزش مو

در دنیای پزشکی ، راه های زیادی برای درمان این بیماری کشف شده است . ریزش مو در واقع می تواند دلائل مختلفی مانند استرس ، عوامل موروثی ، تغذیه نادرست ، ... داشته باشد که به تناسب علت بیماری در افراد ، پزشکان روش های درمانی متفاوتی را به بیمار پیشنهاد می کنند . همانطور که گفته شد ، این بیماری به تناسب شرایط بیمار می تواند با برخی داروها ( مانند پروپشیا ، مینوکسیدیل روژن 5% ، ... ) نیز درمان شود ، اما در این مقاله قصد ذکر نکاتی راجع به توصیه هایی که پزشکان به بیماران برای استفاده از عمل پیوند و کاشت مو می کنند را دارم .

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

http://www.dr-jamili.ir/

عمل کاشت مو طبیعی

امروزه کاشت مو به طرق مختلفی صورت می گیرد . پیوند مو به شکل طبیعی به این صورت است که از قسمت پشت سر که به طور طبیعی پر پشت تر است مو ها را بر داشته و به قسمت های جلویی سر که دچار ریزش شده است پیوند می زنند ( ممکن است این کار را برای ابرو و موی صورت هم انجام دهند ) . با اینکه در چند سال گذشته پیشرفت های فراوانی در زمینه روش های پزشکی درمان کم پشتی و ریزش مو صورت گرفته است ، اما آن روش ها موقتی بوده و در حال حاضر روشی به طور دائمی این مشکل را مرتفع می سازد انجام عمل کاشت موی طبیعی است .

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

 

اغلب ما انسان‌ها قدر موهبت‌های بزرگی مانند سلامتی و جوانی را تا وقتی که آن را از دست ندهیم، نمی‌دانیم. اما کاشت مو می‌تواند به بازگشت موهایی پرپشت (یا دست کم پرپشت‌تر از قبل ) در بسیاری از افراد کمک کند. در صورتی که کم پشت شدن یا ریزش موهایتان واقعاً شما را آزار می‌دهد، عمل کاشت مو می‌تواند راهکاری بسیار مؤثر برای حل این مشکل و افزایش اعتماد به نفس شما باشد.

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

تکنیک FUE (جداسازی واحدهای فولیکولی که بعضاً به آن کاشت واحدهای فولیکولی نیز گفته می‌شود) یک نوع جراحی کاشت مو است که طی آن، فولیکول‌های مو به صورت انفرادی از یک ناحیه اهدا کننده در سطح بدن که معمولاً اطراف یا پشت سر می‌باشد، برداشته می‌شوند. سپس این فولیکول‌های تکی در مناطقی از پوست سر که مشکل ریزش مو پیدا کرده است، کاشته می‌شوند. معمولاً در آقایانی که از ریزش مو با الگوی مردانه رنج می‌برند، این ناحیه به شکل حرف U در قسمت جلوی سر قرار دارد. 

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

روش FUT یا پیوند واحد فولیکولی که با عنوان روش جراحی نواری نیز شناخته می‌شود، یکی از رایج‌ترین روش‌های کاشت مو و گزینه‌ای مناسب برای افرادی است که قسمت بزرگی از سرشان کاملاً طاس شده است. در این روش، قطعه‌ای از پوست سر که حامل موهایی به تعداد کافی باشد با استفاده از تیغ جراحی از قسمت پشت سر فرد برداشته شده و بریدگی جای آن با بخیه بسته می‌شود. سپس این قطعه نواری شکل به تعداد زیادی قطعه کوچک‌تر به نام گرافت تقسیم می‌شود که هر کدام از آنها حامل یک یا دو فولیکول مو می‌باشد. در مرحله بعد، این گرافت‌ها به شیوه‌ای مشابه با روش FUE در روی سر کاشته می‌شوند. 

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

کاشت مو پیوند مو ترمیم مو